Financie dostane konkurenčný projekt.

Skôr či neskôr dejiny Oravy vymiznú z povedomia. Projek ORAVAVSKOLE vodí deti po pamiatkach a vytvára im silné zážitky a vzdelávacie materiály. V súťaži o 1000€ ale zrejme prehrá s iným projektom. Len o pár hlasov  PRETO ZAHLASUJTE TERAZ, ĎAKUJEME:

Možno to pre vás nebude dôležité, ale každý aspekt projektov pre deti a pre región v Oravevškole, stojí na pleciach ľudí, ktorí nie sú nijako oceňovaní. Učitelia idú nad rámec svojich povinností a financie pritekajú zväčša z osobných zdrojov realizátorov, ktoré mohli použiť niekde inde.

Súperíme s iným projektom, ktorý nemá tak veľa hlasov na to, aby sme ho do 31.decembra nevedeli predbehnúť. Kliknite na link nižšie a zahlasujte a povedzte aj ostatným. Hlasovanie vyžaduje Vaše meno a číslo, aby sa nestalo, že niekto zahlasuje aj viac krát za sebou. Veríme, že tá minúta Vášho času prinesie v budúcnosti našej stále podceňovanej Orave, významné ovocie:

Facebook komentáre